jueves, 20 de noviembre de 2014

Lista de inscritos III CARREIRA DE MONTAÑA A PONTENOVA(RUTA DAS MINAS-PICO OUTEIRO)

III CARREIRA DE MONTAÑA A PONTENOVA(RUTA DAS MINAS-PICO OUTEIRO)

Por un error informático non incluíramos na lista de inscritos ás mulleres. Ahora xa vai a lista completa. Disculpade o fallo e disfrutade ca carreira.
APELIDOS E NOME
IDADE
CATEG
DORSAL
8
ABUIN RODRIGUEZ ANA
33
SENIOR
103
1
ARES REIGOSA MARISA
37
V-A
200
7
BOHME KAROLA
31
SENIOR
102
14
CABANA JUDITH
31
SENIOR
105
4
DEVESA FERREIRO M. JESUS
47
V-B
202
3
FERNANDEZ AGUADO SILVIA
29
SENIOR
100
9
FERNANDEZ YAÑEZ SANDRA
22
SENIOR
104
10
GARCIA GONZALEZ PATRICIA
39
V-A
204
2
GONZALEZ MARGARIDE ANA
40
V-A
201
12
GUIZAN CASTRO CRISTINA
35
V-A
205
15
GUIZAN CASTRO RAQUEL
30
SENIOR
106
11
JIMENEZ JIMENEZ VIRGINIA
54
V-B
300
16
PEREZ SINDIN-BLANCO ELENA
19
SENIOR
107
13
RODRIGUEZ FERREÑO INMA
42
V-A
206
6
SUAREZ DIAZ FINA
44
V-A
203
5
VERDEJO MORALES VANESA

SENIOR
101
APELIDOS E NOME
IDADE
CATEG
DORSAL
57
AGULLO CANDA FRANCISCO
33
SENIOR
123
58
AGULLO CANDA VICTOR
43
V-A
219
99
ALVAREZ AMOR RICARDO
47
V-B
316
96
ALVAREZ LOPEZ MARIO
37
V-A
238
105
ARMENTAL PEREZ VICENTE
36
V-A
243
31
BARREIRO ARIAS JOSE
39
V-A
204
10
BEN QUELLE JOSE MANUEL
42
V-A
210
69
BERMUDEZ ALVAREZ DANIEL
32
SENIOR
128
72
BLANCO LOZANO JOSE
34
SENIOR
130
29
BLANCO PEREZ ADRIAN
23
SENIOR
102
11
BRANDARIZ OTERO FRANCISCO
32
SENIOR
112
75
BUSTO CARRETE IVAN
35
V-A
226
46
CALOTO SANCHEZ DIEGO
23
SENIOR
118
101
CARREGAL FREIRE DIEGO
35
V-A
241
62
CARRICOBA LOPEZ DIEGO
28
SENIOR
125
68
CASTELAO LOPEZ JESUS
49
V-B
314
82
CASTRILLO ARIAS PEDRO
23
SENIOR
133
76
CASTRO UZAL MANUEL
32
SENIOR
132
93
CONDE BERMUDEZ PEDRO
43
V-A
236
12
COVELO FRA JOSE ANGEL
50
V-B
307
102
DE LA VEGA LOPEZ HUGO
37
V-A
242
16
DIAZ BLANCO JOSE CARLOS
44
V-A
212
41
DIAZ BLANCO XOEL
32
SENIOR
107
106
DOCAMPO BASANTA JULIO
26
SENIOR
141
15
DRAGOMIR CONSTANTIN
24
SENIOR
113
20
EIMIL VAZQUE ROBERTO
28
SENIOR
115
107
ESPIN ARIAS PABLO
0
V-A
244
92
ESTEVEZ ALVAREZ MAURO
32
SENIOR
138
85
FALCON IRIGOYEN JOSE LUIS
31
SENIOR
135
84
FEIJOO LOUREIRO PABLO
44
V-A
231
22
FERNANDEZ ARIAS JESUS
42
V-A
200
32
FERNANDEZ BALSEIRO J. M.
37
V-A
205
78
FERNANDEZ DOCASAR ADOLFO
43
V-A
228
45
FERNANDEZ GARCIA PABLO
47
V-B
309
95
FERNANDEZ IGLESIA IAGO
36
V-A
237
80
FERNANDEZ LOPEZ MIGUEL A.
41
V-A
230
65
FERNANDEZ MARTINEZ BRAIS
26
SENIOR
127
77
FERNANDEZ RGUEZ RAMON
42
V-A
227
14
FERNANDEZ VAZQUEZ VICTOR
38
V-A
211
55
FERNANDEZ VEIGA LUIS
53
V-B
312
44
FERREIRO REGO BORJA
26
SENIOR
117
3
GARCIA ALFONSO MANUEL
74
V-D
500
52
GARCIA ESTEBAN PABLO
43
V-A
216
67
GARCIA FERNANDEZ FRANCISC
40
V-A
223
53
GARCIA GONZALEZ ALBERTO
38
V-A
217
87
GARCIA GONZALEZ FRANCISCO

V-A
233
59
GARCIA GRANDA RAFAEL
52
V-B
313
38
GARCIA LOPEZ MIGUEL ANGEL
22
SENIOR
105
49
GOMEZ CUIÑA ADRIAN
29
SENIOR
121
24
GOMEZ DEL RIO JUAN LUIS
53
V-B
300
25
GOMEZ IGLESIAS JUAN LUIS
18
SENIOR
100
9
GONZALEZ FRAGA OSCAR
28
SENIOR
111
94
GONZALEZ MONTERO ALEJAND
30
SENIOR
138
79
GONZALEZ MONTERO J. CARLOS
36
V-A
229
104
GUIZAN CASTRO JAVIER
26
SENIOR
140
37
HORTAS LUACES IVAN
34
SENIOR
104
100
ILLAN LOPEZ JUAN JOSE
43
V-A
240
54
LOPEZ BELLO VICTOR
27
SENIOR
122
36
LOPEZ EXPOSITO BRUNO
40
V-A
206
1
LOPEZ GAVIN JOSE
40
V-A
207
71
 LOPEZ LASTRA OSCAR
26
SENIOR
129
91
LOPEZ PENA DOMINGO
43
V-A
235
8
LOPEZ PIÑON MARCOS
29
SENIOR
110
56
LOPEZ-LEITON VEIGA ANTON
38
V-A
218
61
LOSADA RIVAS JUAN
34
SENIOR
124
34
MARTINEZ ANTA EMILIO
52
V-B
302
5
MARTINEZ FDEZ. J. MANUEL
44
V-A
209
81
 MENDEZ ARBESU JUAN
51
V-B
315
42
MIRANDA MENDEZ JOSE
53
V-B
305
90
MONTES LOMBAO IVAN
27
SENIOR
136
30
NIGORRA CANO F. JAVIER
34
SENIOR
103
33
OLIVERO DOCE FAUSTINO
51
V-B
301
23
PALACIOS REY HUMBERTO
39
V-A
201
88
PARAPAR COCIÑA FERNANDO



7
PARDIÑAS DIAZ MARTIN
25
SENIOR
109
13
PASTRANA CRUZ MANUEL
54
V-B
308
48
PEREIRA DESCH CARLOS
32
SENIOR
120
98
PEREZ PEREZ MANUEL
31
SENIOR
139
27
PEREZ SANFIZ ALFONSO
41
V-A
202
35
PERNAS VAZQUEZ J. MANUEL
52
V-B
303
39
PROL QUINTAS JOSE
48
V-B
304
6
PUENTE GONZALEZ NESTOR
29
SENIOR
108
51
PUGA GONZALEZ JORGE
52
V-B
311
40
REDONDO VIDAL IVAN
34
SENIOR
106
66
REGO RIVEIRO XOAN
37
V-A
222
28
REY GARCIA MANUEL

V-A
203
18
RICO DIAZ JAVIER
35
V-A
213
43
RODRIGUEZ AREOSA F. JOSE
30
SENIOR
116
74
RODRIGUEZ BLANCO RAMON
38
V-A
225
2
RODRIGUEZ DIAZ  MARCOS
37
V-A
208
103
RODRIGUEZ MAYO JOSE
56
V-C
400
21
ROUCO PENABAD ANTONIO
35
V-A
215
50
SAAVEDRA GAYOSO NINO
52
V-B
310
60
SANCHEZ MATO IGNACIO
40
V-A
220
73
SANCHOS FACHAL ALEXIS
31
SENIOR
131
17
TABOADA VEIGA JOSE
29
SENIOR
114
19
TEIJEIRO BOUZA IVAN
39
V-A
214
64
VARELA CASTELO RAMON
36
V-A
221
83
VARELA PAZ BORJA
24
SENIOR
134
86
VARELA PAZ PABLO
35
V-A
232
89
VAZQUEZ GARCIA DIEGO
42
V-A
234
4
VAZQUEZ LOPEZ JOSE ALFREDO
45
V-B
306
97
VAZQUEZ RODRIGUEZ JESUS
36
V-A
239
47
VAZQUEZ VEGA SAUL
24
SENIOR
119
63
VIDAL VAZQUEZ JUAN
27
SENIOR
126
70
VILLAR PEREZ GUSTAVO
38
V-A
224
26
VILLARINO VILLARINO
22
SENIOR
101